(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-01 11:38

4 krzesla, zabawki dla dziecka, drobne rzeczy kuchenne

(Nr 2649620)
4 krzesla, zabawki dla dziecka, drobne rzeczy kuchenne

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.42

Wysokość [m]:

0.55

Waga w kg (łączna):

11.00

Liczba sztuk:

2

Dystans: 944.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej gabarytów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, opłaca się opublikować bezpłatne zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto określić typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, gdy chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Zanim wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można naładować fragmentami trocin, gazet lub materiałem. Bardzo delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Łódź, 93-208, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Monachium, Niemcy

Termin elastyczny