(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-01-29 17:07

4 motos trail

(Nr 2332300)

Marka i model:

Cuatro Motos Trail tipo GS

Waga w kg (łączna):

1000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 864.00 km

Informacje dodatkowe:

nos interesaria presupuesto de ida y vuelta, es decir llevar la motos a lyon y traerlas de vuelta la semana próxima.

Oferty od Przewoźników (0)

1350 €

ID firmy: 725588
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 11:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-03 do 2018-07-07

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Somos una empresa de transporte desde 1983. Su mercancía estará garantizada con el seguro Mapfre. Contrato y factura oficial El precio incluye carga y descarga, tasas

Cena (zawiera VAT): 1350 €

Wiadomości: (2)

Miguel A. (Zleceniodawca)
30-01-2018, 15:22
Las motos deberian estar en el Aereopuerto de Lyon el dia 5 de Julio, y lla semana siguiente recogerlas en lyon el dia 13 para traerlas de vuelta.
Juan C. (Przewoźnik)
31-01-2018, 03:36
Perfecto

3000 €

ID firmy: 274942
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-02-2018, 13:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-06 do 2018-07-07

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3000 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to często kosztowne towary, które wydają się względnie nieproste do zabezpieczenia podczas przewozu. Ciężkie - wszakże tylko na pozór. Odpowiednio zamocowany jednoślad w 100% przetrzyma drogę bez żadnej skazy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. W przypadku transportu na naczepie, obowiązkowe będą 4 liny mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą tylko 2, bowiem posiadają one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się jednośladu. Ważne jest, aby liny nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odczepić w trakcie drogi, a również trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w profesjonalnym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach auta oraz między przewożonymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed wyjazdem opróżnić bak jednośladu, który może po drodze porozlewać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motocykl lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w aucie.

     Należy zawsze dopytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. belki jest ryzykowne i grozi uszkodzeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które przewożą tego typu sprzęt dość często. Ceny za transport na szlakach w Europie kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma transportowa może wziąć motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Lekeitio, 48280, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lyon, Francja

5 lip 2018