(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-09-04 22:01

4 OPONY

(Nr 2008628)
4 OPONY

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

1.0

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg:

70.00

Ilość sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1357.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, mam do przewiezienia cztery opony, trasa Rougemont-Kolobrzeg. W Szwajcarii moge je podrzucic do Lozanny/Bern, w Polsce moga byc dostarczone do Szczecina lub najlepiej do Kolobrzegu

Oferty od Przewoźników (0)

550 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 19:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-10 do 2017-09-18

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 550 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówkibardzo istotne, jeśli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Zanim wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do transportu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniamiwolną przestrzeń można wypchać fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania paczki?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Lausana, Suiza

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kołobrzeg, Polska

Termin elastyczny