(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

4 packages to Malta (Nr 4922090)

Długość [m]:

57

Szerokość [m]:

38

Wysokość [m]:

27

Waga w kg (łączna):

60.00

Liczba sztuk:

4

Dystans: 2604.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Brabant, Breda

Od 1 wrz 2019 do 15 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Malta, Malta, Valletta

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem warto podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch pudła umieśćmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).