(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

4 paczki (Nr 4643668)

4 paczki

Długość [m]:

0.55

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

100

Liczba sztuk:

4

Dystans: 1866.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, City Of Nottingham

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem można określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, jeśli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do przewozu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać fragmentami styropianu, gazet czy też materiałem. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).