4 paczki do Polski (Nr 5809246)

4 paczki do Polski

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

80

Liczba sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3109.00 km

Adres i termin nadania

Portugalia, Área Metropolitana De Lisboa, Lizbona

17 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Tabor Mały

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, należy opublikować za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem można określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, gdy chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać kawałkami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).