(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-22 11:53

4 paczki do Polski, okolo 30 kg kazda (Nr 2996752)

4 paczki do Polski, okolo 30 kg kazda

Długość [m]:

0.70

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.50

Waga w kg (łączna):

120.00

Liczba sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1801.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, warto opublikować za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeśli planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami styropianu, gazet lub gąbką. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania paczki?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Gloucester, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zebrzydowice, 43-410, Polska

Termin elastyczny