(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-29 17:43

4 Paczki z Birmingham do Chrzanów (Małopolskie)

(Nr 2122110)
4 Paczki z Birmingham do Chrzanów (Małopolskie)

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1786.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, należy opublikować darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem można określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, kiedy planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto napakować kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Birmingham, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chrzanów, 32-500, Polska

Termin elastyczny