(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2018-05-07 18:42

4 paczki z meblami z IKEI, łączna waga ok. 43 kg

(Nr 2672140)

Długość [m]:

2.05

Szerokość [m]:

0.78

Wysokość [m]:

0.25

Waga w kg (łączna):

43.00

Ilość sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 341.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, opłaca się opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem można zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu warto pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypełnić fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. Zwłaszcza kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Gdańsk, 02-968, Polska

Od 10 maj 2018 do 11 maj 2018

Adres i termin dostawy

Suwałki, Polska

Od 11 maj 2018 do 17 maj 2018