(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-27 19:21

4 paczki z Siofok do Gdyni

(Nr 2639224)
4 paczki z Siofok do Gdyni

Długość [m]:

0.67

Szerokość [m]:

0.67

Wysokość [m]:

0.20

Waga w kg (łączna):

7.00

Liczba sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1134.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej formatów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, warto wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, jeżeli chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, papieru lub gąbką. Nadzwyczaj delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Siófok, Węgry

Od 3 maj 2018 do 20 maj 2018

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

Termin elastyczny