(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-27 02:15

4 paczki z Tarłów do Leicester

(Nr 2117691)
4 paczki z Tarłów do Leicester

Długość [m]:

85

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1961.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, jeśli chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować kawałkami trocin, gazet czy też materiałem. Bardzo kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i napisy, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Tarłów, 27-515, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Leicester, LE1 5YA, Wielka Brytania

Termin elastyczny