4 Paletten (Nr 6424727)

4 Paletten

Waga w kg (łączna):

3

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 2205.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Walencja

Od 17 sie 2020 do 30 sie 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Berlin

Od 30 sie 2020 do 20 wrz 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się solidne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić naczynia na parę pakunków, żeby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce izolujące, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują specjalne kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie twojego mienia.