(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-10-26 16:16

4 palety z ekogroszkiem 4tony

(Nr 2116761)
4 palety z ekogroszkiem 4tony

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.4

Waga w kg (łączna):

4000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

worki ekogroszku zapakowane na palecie po 1tonie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 100.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przetransportowania mniejszy towar, który nie potrzebuje skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga skorzystania z dużej powierzchni, wówczas użycie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest w sam raz. 


Do ciężarówek stosowanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar jest większy niż 3,5 tony oraz pozostałe pojazdy spełniające warunki ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki gatunek: firanka lub furgon. Wariant ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W kalkulacjach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – ciężar i wymiary. Należy również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, powinno się opisać ładunek. Istotna bywa również informacja w tematyce usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy także załadunek i wyładunek. Istotny może być również termin wykonania transportu.

Ładunki przewożone w ramach LTL to często paczki z odzieżą, paczki, meble, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Książ Wielki, 32-210, Polska

Od 28 paź 2017 do 4 lis 2017

Adres i termin dostawy

Lechówek, 97-216, Polska

Termin elastyczny