(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

4 paquetes (Nr 5259170)

4 paquetes

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

50.00

Liczba sztuk:

4

Dystans: 1226.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Île-De-France, Paryż

14 gru 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kastylia I León, Segovia

19 gru 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu paczki, warto wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są szczególnie ważne, gdy chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy napakować fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).