(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

4 paquetes (Nr 5379762)

4 paquetes

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

40

Liczba sztuk:

3

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1356.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Île-De-France, Paryż

Od 22 lis 2019 do 23 lis 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Utiel

Od 29 lis 2019 do 30 lis 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, warto wystawić darmowe ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem można zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, gdy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Zanim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można naładować fragmentami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).