(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

4 paquetes a palma (Nr 5393206)

4 paquetes a palma

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

20

Waga w kg (łączna):

15

Liczba sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 255.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 28 lis 2019 do 29 lis 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Palma

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, należy wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. Bardzo delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).