(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-05-30 11:16

4 płyty granitowe na sobie ułożone

(Nr 1818651)
4 płyty granitowe na sobie ułożone

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1,1

Wysokość [m]:

0,3

Waga w kg:

2500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Luzem

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 427.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Less than Truckload (LTL)

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy dysponujemy do przewiezienia mniejszy ładunek, który nie wymaga użycia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje skorzystania z dużej płaszczyzny, wówczas użycie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest pasujące. 

    Do ciężarówek stosowanych w transporcie LTL zalicza się wozy, których waga jest większy niż 3,5 t. i pozostałe maszyny spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka oraz furgon. Gatunek samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach kosztów transportu ładunku w ramach LTL, istotne są tego ładunku parametry – waga i wymiary. Warto również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, należy opisać paczkę. Kluczowa jest także informacja w sprawie usługi – czy obejmuje tylko przewóz, czy przykładowo załadunek i wyładunek. Znaczącą daną jest również termin wykonania transportu.

    Ładunki transportowane w zakresie LTL to często palety, paczki, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeśli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

59-400 Jawor, Polska

Od 30 maj 2017 do 1 cze 2017

Adres i termin dostawy

Cedzyna, Polska

Od 30 maj 2017 do 2 cze 2017