(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-05-30 11:16

4 płyty granitowe na sobie ułożone

(Nr 1818651)
4 płyty granitowe na sobie ułożone

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1,1

Wysokość [m]:

0,3

Waga w kg:

2500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Luzem

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 427.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przewiezienia drobny ładunek, który nie wymaga zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje skorzystania z dużej przestrzeni, wówczas wzięcie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest pasujące. 

    Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się auta, których waga przewyższa 3,5 tony i inne pojazdy spełniające kryteria ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki w wersji: firanka i furgon. Gatunek samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dopasowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W kalkulacjach kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, ważnejego parametry – ciężar i gabaryty. Trzeba również dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, trzeba opisać opakowanie. Istotna jest również informacja w kwestii usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy przykładowo załadunek oraz rozładunek. Zasadniczą informacją jest także czas wykonania usługi.

    Ładunki transportowane w obszarze LTL to z reguły palety, paczki, meble, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeśli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy, żeby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

59-400 Jawor, Polska

Od 30 maj 2017 do 1 cze 2017

Adres i termin dostawy

Cedzyna, Polska

Od 30 maj 2017 do 2 cze 2017