(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-05-30 11:16

4 płyty granitowe na sobie ułożone

(Nr 1818651)
4 płyty granitowe na sobie ułożone

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1,1

Wysokość [m]:

0,3

Waga w kg:

2500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Luzem

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 427.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy mamy do przetransportowania mały towar, który nie wymaga zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje zajęcia dużej płaszczyzny, wówczas użycie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest najodpowiedniejsze. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się samochody, których waga jest większy niż 3,5 t. oraz pozostałe samochody spełniające wymagania ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka lub furgon. Gatunek samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dopasowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny transportu ładunku w ramach LTL, kluczowe są jego parametry – ciężar i gabaryty. Należy także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, warto opisać ładunek. Kluczowa bywa także informacja w tematyce usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy również załadunek i rozładunek. Zasadniczą informacją jest także termin wykonania usługi.

Ładunki transportowane w zakresie LTL to zazwyczaj palety, paczki, meble, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

59-400 Jawor, Polska

Od 30 maj 2017 do 1 cze 2017

Adres i termin dostawy

Cedzyna, Polska

Od 30 maj 2017 do 2 cze 2017