(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-05-25 13:39

4 pojemniki metalowe (Nr 2749844)

4 pojemniki metalowe

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

500.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

4 pojemniki metalowe , mogą być przewiezione na lawecie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 649.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu ładunków bywa zależny od gabarytów ładunku, terminu transportu jak również od odległości między miejscem załadunku i wyładunku.

Kategorie ładunków

    Przewóz towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują podłoże, na którym układa się mniejsze rzeczy lub opakowania. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na nich często przewozi się artykuły spożywcze, paczki, artykuły budowlane (np., farby, panele itd.), okna czy towary chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który musi być przewożony pojazdem - Tirem i zapełnia zaledwie część przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie transportu stosuje się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do tego typu przewozu używa się różnego rodzaju ciężarówki.

    Kontenery – Transport pewnych towarów wymaga użycia kontenera – głównie przy przewozie ładunków w postaci płynu i ładunków sypkich. W kontenerach można także przewozić drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, pudełkach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Wywrotka – służy do przewozu materiałów płynnych i kawałkowych – można rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Inne ładunki – ładunki, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdują się tu m.in. zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Góra, 56-200, Polska

Od 28 maj 2018 do 29 maj 2018

Adres i termin dostawy

Diepholz, 49356, Niemcy

Termin elastyczny