(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

4 pokoje,85 metrów kwadratowych (Nr 5449294)

4 pokoje,85 metrów kwadratowych

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 264.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Basel-Stadt, Basel

25 lut 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Stuttgart

Od 26 lut 2020 do 4 mar 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić naczynia na kilka pudeł, żeby bez trudności było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem małe meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie naszego majątku.