(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

4 pokoje plus piwinica (Nr 6615166)

4 pokoje plus piwinica

Waga w kg (łączna):

3500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

5+

Dystans: 2490.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Alicante

Od 10 sty 2021 do 31 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Głuchołazy

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się solidne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, np. podzielić naczynia na kilka pakunków, aby bezproblemowo było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały izolujące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują specjalne wymogi odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie waszego mienia.