4-pokojowe mieszkania (Nr 6775932)

4-pokojowe mieszkania

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 2457.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 19 kwi 2021 do 25 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Salou

Od 19 kwi 2021 do 25 kwi 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na kilka pakunków, aby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże meble owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują szczególne kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie naszego mienia.