(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

4 pokojowe mieszkanie (Nr 4670528)

4 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1800.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 2528.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Aberdeen

Od 30 sie 2019 do 31 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

2 wrz 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać książki na kilka pudeł, aby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały zabezpieczające, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.