(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

4-pokojowe mieszkanie (Nr 5744798)

4-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [zł]:

350

Dystans: 28.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Nieporęt

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na parę kartonów, aby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie waszego majątku.