4 pokojowe mieszkanie (Nr 6091136)

4 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

4000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Budżet zlecenia [zł]:

3500

Dystans: 1381.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Uslar

Od 7 sie 2020 do 21 sie 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Langwedocja-Roussillon, Perpignan

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na parę pudeł, aby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce chroniące, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast niewielkie rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują specjalne zasady dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie naszego majątku.