(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

4 pokojowe mieszkanie (Nr 6158534)

4 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

4000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

5+

Dystans: 1394.00 km

Adres i termin nadania

Belgia, Région De Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Anderlecht

20 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Limanowa

1 sie 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać książki na kilka pudeł, aby bez przeszkód było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały izolujące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast mniejsze meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się szczególne zasady dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie twojego majątku.