(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

4 pokojowe mieszkanie (Nr 6365028)

4 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 12.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Ruda Śląska

11 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Ruda Śląska

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać talerze na parę pudeł, aby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem małe meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują szczególne zasady dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie twojego majątku.