4 pokojowe miezkanie (Nr 6451087)

4 pokojowe miezkanie

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 753.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Monachium

Od 24 paź 2020 do 1 lis 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Gaszowice

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić książki na parę kartonów, żeby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce chroniące, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego mienia.