(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

4 pokojowy dom (Nr 4610445)

4 pokojowy dom

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

5+

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1865.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Greater London, Londyn

Od 15 sie 2019 do 16 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Białystok

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić segregatory na kilka pakunków, aby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce izolujące, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast małe rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego majątku.