4-pokojowy dom (Nr 5120334)

4-pokojowy dom

Waga w kg (łączna):

600.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 1841.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Doncaster

Od 9 mar 2020 do 22 mar 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Piotrków Trybunalski

Od 16 mar 2020 do 29 mar 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na kilka kartonów, aby nietrudno było je przenieść. Podpisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe zasady odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego mienia.