(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

4 pokojowy dom (Nr 5464474)

4 pokojowy dom

Waga w kg (łączna):

800

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1359.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Milton Keynes, Milton Keynes

Od 15 gru 2019 do 11 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Bolesławiec

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić książki na kilka kartonów, aby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie naszego mienia.