(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-25 19:55

4 pokojowy dom z garazem.potrzebna Solowka lub tir (Nr 2751200)

4 pokojowy dom z garazem.potrzebna Solowka lub tir

Waga w kg (łączna):

4000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

4

Budżet zlecenia [€]:

1200

Dystans: 1535.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić książki na parę kartonów, aby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały izolujące, takie jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie waszego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Eastbourne, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Częstochowa, 42-200, Polska

Termin elastyczny