(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

4 pudełka +rower (Nr 6593845)

4 pudełka +rower

Waga w kg (łączna):

100

Dystans: 1739.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Bristol

Od 23 wrz 2020 do 27 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Płock

Od 28 wrz 2020 do 30 wrz 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się solidne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać książki na kilka pakunków, żeby prościej było je przenieść. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce chroniące, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego majątku.