4 ramy rowerowych (Nr 5747371)

Waga w kg (łączna):

25.00

Dystans: 1557.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 22 sty 2020 do 16 lut 2020

Adres i termin dostawy

Rosja, Moskwa, Moskwa

Od 24 sty 2020 do 29 lut 2020


Transport rowerów

Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wypad na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki rower trzeba zachować go w oryginalnym pakunku. Kiedy potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie umieścić go w kartonie po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu lub nabyć właściwy karton w sklepie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie opłaca się odkręcić i zdjąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe elementy roweru warto ułożyć w oddzielnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie osłonić wycinkami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby bądź przerzutki trzeba zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle opłaca się zabezpieczyć papierem albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o zapewnienie surowców zabezpieczających jednoślad.

Cena przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a również daty wykonania transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.