(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

4 rowery (Nr 5795358)

4 rowery

Waga w kg (łączna):

40

Dystans: 2472.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin

Od 1 paź 2020 do 2 paź 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które dają jednoślad jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki rower warto pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli chcemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się umieścić go w kartonie po rowerze (należy użyć oryginalnego opakowania albo kupić właściwy karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu , należy zdemontować oraz zdjąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu warto osadzić w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub osłonić fragmentami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby czy też przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle trzeba osłonić papierem czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie surowców osłaniających przesyłkę.

Cena przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także daty realizacji przewozu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.