(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

4 rowery (Nr 6140204)

4 rowery

Waga w kg (łączna):

90

Dystans: 726.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

3 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Świnoujście

4 lip 2020


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które podarowują rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, kiedy przewozimy nowiusieńki jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym pudle. Kiedy potrzebujemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak najlepiej umieścić go w opakowaniu po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego opakowania albo nabyć stosowny karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu warto zdemontować oraz ściągnąć wszelkie ruchome części – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe elementy roweru dobrze będzie ulokować w osobnych, małych pudełkach lub zabezpieczyć fragmentami brystolu i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby bądź przerzutki wypadałoby osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle trzeba zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

Jeśli zdecydujemy się zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o doręczenie tworzyw chroniących paczkę.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich gabarytów, a także terminu realizacji przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.