(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

4 rowery plus kosz na rowery (Nr 3962202)

4 rowery plus kosz na rowery

Waga w kg (łączna):

100

Dystans: 1685.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Bournemouth

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport rowerów tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Potrzebę na transport jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które ofiarowują rower w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

W sytuacji, gdy transportujemy nowy jednoślad należy zostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w opakowaniu po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego opakowania , ewentualnie nabyć pasujący karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie warto poodkręcać oraz zdjąć jakiekolwiek ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu warto ulokować w osobnych, mniejszych kartonach bądź zabezpieczyć kawałkami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 cm grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby bądź przerzutki wypadałoby osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle należy zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie surowców ochraniających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także daty wykonania przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.