(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-11-26 09:40

4 stacje naprawy rowerów - można transportować na leżąco. (Nr 3555097)

Długość [m]:

161

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

200.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Folia strech

Budżet zlecenia [zł]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 376.00 km

Transport innych ładunków

Transport różnych ładunków

Koszt przewozu pozostałych ładunków jest zależny od gabarytów towaru, daty przewozu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

Transport ładunków dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - obejmują podstawę, na której można układać mniejsze rzeczy lub opakowania. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na paletach zazwyczaj transportuje się meble, szkło, produkty budowlane (na przykład farby, panele itd.), drzwi jak również produkty chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który należy transportować samochodem ciężarowym i zajmuje zaledwie fragment przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju transportu stosuje się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do takiego rodzaju przewozu korzysta się z różnego typu ciężarówki.

Pojemniki metalowe – Przewóz niektórych towarów wymaga użycia pojemnika metalowego – przede wszystkim przy przewozie ładunków płynnych lub ładunków sypkich. W kontenerach można także transportować drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i sypkich – bez problemu można poznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

Pozostałe towary – ładunki, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Rybnik, Polska

Od 26 lis 2018 do 27 lis 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, 00-001, Polska

27 lis 2018