(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

4 sztuki stojaków z oknami (Nr 5053142)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.45

Waga w kg (łączna):

2400.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Okna są na trzech stojakach. Jeden jest sparowany o długości 240 cm (szerokość 120 cm.), dwa kolejne po 150 cm długości (szerokość 120 cm). Najchętniej transport z podczepianym wózkiem widłowym lub windą.. UWAGA: Widoczne okna na jednym ze zdjęć wystające poza stojak zostaną ściągnięte do transportu. Nic nie bedzie wystawać poza stojaki.

Dystans: 708.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Leszno

Od 10 wrz 2019 do 11 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Scheyern

Od 11 wrz 2019 do 12 wrz 2019


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli mamy do przewiezienia mały ładunek, który nie wymaga użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga wykorzystania całej przestrzeni, wtedy użycie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest prawidłowe. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się samochody, których ciężar przewyższa 3,5 t. i inne samochody spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka i furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być dopasowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu kosztów transportu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – waga i gabaryty. Warto także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać pakunek. Kluczowa jest również informacja w temacie usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie transport, czy przykładowo załadunek oraz rozładunek. Istotny może być także termin wykonania usługi.

Ładunki transportowane w tematyce LTL to zwykle palety, paczki, meble, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.