(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-30 16:48

4 torby podrozne, 2 male kartony i jeden wiekszy po rowerze (Nr 2772708)

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Dystans: 347.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić książki na parę pakunków, żeby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują specyficzne zasady dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

Od 1 cze 2018 do 2 cze 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 2 cze 2018 do 3 cze 2018