(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

4 Wheels and Tyres (Nr 6609214)

4 Wheels and Tyres

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

60

Dystans: 1103.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Reading, Reading

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Francja, Nowa Akwitania, Campagnac-Lès-Quercy

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Transport samochodu osobowego to nic trudnego. Jeżeli masz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych wymiarach, chociażby np. maszynę rolniczą, naczepę kempingową, quada, skuter wodny lub elementy do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może posiadasz nawet samolot, albo jedynie posiadasz niespakowany rower, wówczas zaczynasz mieć zagwozdkę ze znalezieniem dobrej firmy transportowej. Portal Clicktrans pomaga rozwiązać ten typ utrudnień. Ponieważ mamy w bazie bardzo dużo różnorodnych firm z różnorodną flotą aut, więc bez wątpienia pojawią się przewoźnicy, którzy będą w stanie przetransportować twój ładunek niezależnie od tego, jak niewymiarowe ma gabaryty.

    Żeby zdobyć zlecenia dobrane do twoich potrzeb, nie zapomnij, żeby jak najprecyzyjniej przedstawić maszynę. To ułatwi przewoźnikowi zweryfikować, czy posiada właściwy wóz, żeby taki przewóz ziścić. W sytuacji, kiedy gabaryty lub ciężar pojazdów przerastają parametry możliwe w ruchu drogowym, firma transportowa i jej kierowcy mają obowiązek posiadać specjalne certyfikaty, a podczas jazdy konieczna będzie obecność pilota. Istotne jest również określenie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i może sam podjechać na przyczepę, czy też przykładowo posiada niesprawności, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport urządzenia w portalu Clicktrans często jest mniejsza niż typowe ceny w branży przewozowej. Na przykład przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie wynoszącym blisko 950 kilometrów został zrealizowany za 900 złotych, czyli aż o 500 złotych taniej niż zazwyczaj taki transport wynosi.