(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-01-11 22:13

40

(Nr 1578305)
40

Dystans: 439.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z fragmentu przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przetransportowania drobny towar, który nie wymaga skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zajęcia całej powierzchni, wówczas wzięcie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest prawidłowe. 

    Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się wozy, których waga przewyższa 3,5 t. oraz pozostałe pojazdy spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki w wersji: firanka i furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach ceny transportu ładunku w ramach LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i wielkość. Wypada także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, wypada opisać paczkę. Ważna bywa również informacja w kwestii usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy przykładowo załadunek oraz wyładunek. Ważnym elementem może być również czas zrealizowania transportu.

    Ładunki transportowane w zakresie LTL to zwykle paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a nawet części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Hilversum, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hamburg, Niemcy

Termin elastyczny