(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-06-02 16:11

40

(Nr 1824930)
40

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

2.3

Waga w kg (łączna):

15000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 555.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1892 zł

ID firmy: 71281
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-06-2017, 16:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-26 do 2017-07-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1892 zł

Wiadomości:

2980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 12:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 2980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to wykonane z metalu pojemniki używane w przewozie niedużych pakunków (drobnicy), które najczęściej podzielone są na mniejsze pakunki lub zwykle są popakowane w worki, skrzynie lub kartony. Drobnica bywa również umieszczana na europaletach. Metalowe pojemniki pomagają w transporcie zarówno produktów sypkich, jak i płynnych oraz takich towarów, które wymagają ogrzewania lub ochładzania.

    Konstrukcja metalowego pojemnika jest trwała, co pozwala na częste zastosowanie. Każdy metalowy pojemnik posiada stosowny ekwipunek, który umożliwia przytwierdzanie i przenoszenie kontenera z jednego pojazdu na inny. Pojemniki zazwyczaj transportuje się ciężarówkami.

Rodzaje kontenerów

    Najczęściej wybieranym rodzajem pojemnika jest kontener 20-stopowy, zwykle określany kontenerem 1C. Jest to pojemnik o objętości około 33 metrów kwadratowych. Wymiary wewnątrz kontenerów 20-stopowych są równe 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik typu 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego wymiary wewnętrzne wynoszą 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C da radę przetransportować blisko 10 europalet. Pojemniki te na ogół wykorzystuje się w przewozie rzeczy zapakowanych.

    Dostępne bywają także pojemniki 20-stopowe i 1A typu „open top” – ich gabaryty są zbliżone do pojemników 1C i 1A, różnią się tym, że otwierane są z góry. Ten typ kontenerów używa się do przewożenia materiałów wkładanych z góry i materiałów sypkich.

    Gatunek kontenera „flat rack” wykorzystywany jest w transporcie towarów ponadgabarytowych i ciężkich pakunków. Ten rodzaj kontenera w wariancie „collapsible” ma dodatkowo składane ściany.

    Pozostałymi typami kontenera są kontenery chłodnicze, ogrzewane, termiczne mechanicznie chłodzone. Kontenery „high cube” używa się w transporcie pakunków przestrzennych. Pojemniki „open side” mają rozkładane boki i dach. Pojemniki metalowe rodzaju „rolling floor” posiadają podłogę toczną. Wyróżniamy również kontenery cysterny, pojemniki agregaty, pojemniki wyposażone w podpory do samozaładunku.

Koszt przewozu kontenera

    Cena przewozu pojemnika metalowego jest zależna od gabarytów i rodzaju transportowanego towaru, drogi oraz dodatkowych elementów, które przewoźnik musi spełnić w trakcie transportu.

Adres i termin nadania

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny