(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-09-08 11:20

40-50 kubików

(Nr 2016659)
40-50 kubików

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

40-50 kubików scinków materiałów spakowanych w worki - prosze o pilny kontakt 604053389

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 196.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w pierwszej kolejności przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu uzgodnić parę priorytetowych problemów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku jak i rozładunku towaru. Gdy jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe mogące dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych paczek czy też towarów sypkich, należałoby uzgodnić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy nieosłonięta przyczepa. Jeśli zamierzamy przewieźć rośliny, towary spożywcze, to może okazać się obowiązkowe użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie należytych certyfikatów, na dodatek w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po dookreśleniu swoich wymagań, szybko można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej publikowane, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorakich ładunków, zaś duża konkurencja pozwala dostanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Chmielnik, Polska

Od 11 wrz 2017 do 29 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Skarżysko-Kamienna, Polska

Termin elastyczny