(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

40 cajas de 0.100m3, 3 bicicletas, 4 ruedas R18 225 (Nr 5130910)

40 cajas de 0.100m3, 3 bicicletas, 4 ruedas R18 225

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

200

Liczba sztuk:

50

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1650.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Zug, Rotkreuz

6 lis 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Alcobendas

12 lis 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki zależy od jej kształtów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, należy opublikować darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można podać typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, kiedy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypchać kawałkami trocin, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).