(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-09-07 09:40

40'HREF

(Nr 2014112)

Długość [m]:

000

Szerokość [m]:

000

Wysokość [m]:

000

Waga w kg:

27000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

5000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 890.00 km

Informacje dodatkowe:

Kontener reefer 40'HREF do podjecia w Gdansku, zaladunek w Pradze, powrot do Gdanska. Mieso mrozone, 27t net wagi towaru, wymog konieczny. UWAGA: potrzebujemy ladowac 2 kontenery w Pradze 18.09. Jeszcze wazniejsze: transporty sa regularne.

Oferty od Przewoźników (0)

6290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-09-2017, 00:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-08 do 2017-09-17

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 6290 zł

Wiadomości: (2)

alessandrolancaster
08-09-2017, 10:46
Witam, laduja mi Panstwo 27t net wagi towaru do kontenera?
alessandrolancaster
11-09-2017, 11:20
Witam, przypominam sie.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to wykonane z metalu skrzynie stosowane w przewozie drobnych towarów (drobnicy), które na ogół podzielone są na mniejsze paczki lub zwyklezapakowane w worki, siatki lub kartony. Drobnica bywa także umieszczona na paletach. Kontenery pomagają w transporcie zarówno towarów sypkich, jak i płynnych oraz takich towarów, które wymagają ogrzewania lub ochładzania.

    Konstrukcja kontenera jest solidna, co pozwala na częste wykorzystanie. Każdy kontener posiada stosowny sprzęt, który umożliwia przymocowywanie i przestawianie kontenera z jednego pojazdu na inny. Kontenery przeważnie transportuje się pojazdami ciężarowymi.

Rodzaje metalowych pojemników

    Najpopularniejszym typem kontenera jest kontener 20-stopowy, z reguły nazywany jako kontener 1C. Jest to pojemnik o kubaturze blisko 33 metrów kwadratowych. Wymiary w środku pojemników metalowych 1C mają 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik kategorii 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego wymiary wewnętrzne są równe 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W kontenerach 1A i 1C da radę przetransportować prawie 10 palet. Kontenery te na ogół stosuje się w przewozie materiałów zapakowanych.

    Osiągalne bywają również kontenery 20-stopowe i 1A typu „open top” – tych kontenerów rozmiaryporównywalne do pojemników 1C i 1A, z tą różnicą, że otwierane są z góry. Ten rodzaj kontenerów wykorzystuje się do transportu surowców wkładanych z góry i surowców sypkich.

    Gatunek pojemnika metalowego „flat rack” używany bywa w transporcie ładunków ponadgabarytowych i ciężkich pakunków. Ten rodzaj kontenera w wersji „collapsible” posiada dodatkowo składane boki.

    Dalszymi typami kontenera są kontenery chłodnicze, ogrzewane, termiczne. Kontenery „high cube” używa się w transporcie ładunków przestrzennych. Pojemniki „open side” mają rozchylane ściany i dach. Kontenery typu „rolling floor” posiadają podłoże toczne. Wyróżniamy także kontenery cysterny, pojemniki agregaty, kontenery wyposażone w podpory do samozaładunku.

Koszt transportu kontenera

    Cena transportu kontenera jest zależna od wielkości i typu przewożonego towaru, odległości oraz dodatkowych warunków, które przewoźnik musi wykonać podczas przewozu.

Adres i termin nadania

Praga, Czechy

18 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny