(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Kontener Dodano: 2017-09-07 09:40

40'HREF

(Nr 2014112)

Długość [m]:

000

Szerokość [m]:

000

Wysokość [m]:

000

Waga w kg (łączna):

27000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

5000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 890.00 km

Informacje dodatkowe:

Kontener reefer 40'HREF do podjecia w Gdansku, zaladunek w Pradze, powrot do Gdanska. Mieso mrozone, 27t net wagi towaru, wymog konieczny. UWAGA: potrzebujemy ladowac 2 kontenery w Pradze 18.09. Jeszcze wazniejsze: transporty sa regularne.

Oferty od Przewoźników (0)

6290 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-09-2017, 00:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-08 do 2017-09-17

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 6290 zł

Wiadomości: (2)

Alessandro A. (Zleceniodawca)
08-09-2017, 10:46
Witam, laduja mi Panstwo 27t net wagi towaru do kontenera?
Alessandro A. (Zleceniodawca)
11-09-2017, 11:20
Witam, przypominam sie.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport kontenerów

    Kontenery to wykonane z metalu pojemniki stosowane w transporcie niedużych pakunków (drobnicy), które przeważnie podzielone są na mniejsze pakunki lub zwykle są spakowane w paczki, siatki lub pudła. Drobnica bywa również przewożona na europaletach. Kontenery służą do przewozu zarówno towarów sypkich, jak i płynnych oraz takich produktów, które potrzebują podgrzewania lub ochładzania.

    Konstrukcja kontenera jest trwała, co umożliwia częste wykorzystanie. Każdy kontener ma odpowiedni ekwipunek, który ułatwia przyczepianie i transportowanie kontenera z jednego samochodu na inny. Pojemniki zwykle przewozi się pojazdami ciężarowymi.

Rodzaje kontenerów

    Rozpowszechnionym gatunkiem pojemnika jest kontener 20-stopowy, nierzadko nazywany jako kontener 1C. Jest to pojemnik o kubaturze prawie 33 metrów kwadratowych. Formaty wewnętrzne kontenerów 20-stopowych są równe 5919 mm x 2340 mm x 2380 mm.
Pojemnik rodzaju 1A jest kontenerem 40-stopowym, a jego wymiary w środku wynoszą 2230 mm x 2438 mm x 2191 mm. W pojemnikach 1A i 1C da radę przetransportować prawie 10 europalet. Pojemniki te przeważnie wykorzystuje się w przewozie surowców zapakowanych.

    Osiągalne bywają również pojemniki 20-stopowe i 1A typu „open top” – ich gabaryty są podobne do kontenerów 1C i 1A, różnią się tym, że otwierane są z góry. Ten gatunek kontenerów wykorzystuje się przy transporcie materiałów wkładanych z góry i materiałów sypkich.

    Gatunek kontenera „flat rack” wykorzystywany jest w przewozie ładunków olbrzymich i ciężkich ładunków. Ten typ pojemnika w wariancie „collapsible” ma dodatkowo składane ściany.

    Innymi rodzajami kontenera są pojemniki - chłodnie, ogrzewane, termiczne. Pojemniki metalowe „high cube” stosuje się w przewozie ładunków przestrzennych. Kontenery „open side” mają otwierane ściany i wieko górne. Pojemniki metalowe kategorii „rolling floor” posiadają podłoże toczne. Wyróżniamy także kontenery cysterny, pojemniki agregaty, pojemniki z obudową.

Cena przewozu pojemnika metalowego

    Cena transportu kontenera jest uzależniona od gabarytów i rodzaju przewożonego ładunku, drogi oraz dodatkowych warunków, które przewoźnik musi wykonać podczas transportu.

Adres i termin nadania

Praga, Czechy

18 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny