(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-26 12:17

40 paczek do Aten

(Nr 2416500)
40 paczek do Aten

Długość [m]:

75

Szerokość [m]:

31

Wysokość [m]:

38

Waga w kg (łączna):

17.00

Ilość sztuk:

40

Dystans: 2308.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, opłaca się wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, kiedy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. Nadzwyczaj delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Gaworzyce, Polska

19 mar 2018

Adres i termin dostawy

Ateny, Grecja

25 mar 2018