(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-05-27 18:29

400 skrzynek drewnianych (Nr 2756036)

Długość [m]:

4.20

Szerokość [m]:

2.20

Wysokość [m]:

2.4

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

1400

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 659.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu różnych towarów jest uzależniony od wielkości ładunku, daty transportu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Rodzaje ładunków

    Transport towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - obejmują platformę, na której ustawia się nieduże przedmioty lub paczki. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na nich najczęściej przewozi się meble, paczki, materiały budowlane (na przykład terakota, kamień itd.), okna jak również artykuły chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który powinno się przewozić pojazdem - Tirem oraz zajmuje tylko część przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie przewozu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Przy takim typie przewozu stosuje się różnego typu samochody ciężarowe.

    Kontenery – Transport pewnych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – przede wszystkim przy przewozie ładunków w postaci płynu i ładunków sypkich. W kontenerach można również transportować drobnicę w opakowaniach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków w postaci płynu i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe ładunki – towary, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące transportu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Przyłęk 122, Przyłęk, 26-704, Polska

Od 27 maj 2018 do 28 maj 2018

Adres i termin dostawy

Nunsdorfer Ring 7-9, Berlin, 12277, Niemcy

Termin elastyczny