(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-09-09 15:53

4000kg

(Nr 2018534)
4000kg

Dystans: 349.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

900 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-09-2017, 21:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-24 do 2017-09-25

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

przyczepa

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 900 €

Wiadomości:

990 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 22:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-10 do 2017-09-17

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 990 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga zwłaszcza firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Należy przed zleceniem takiego transportu uzgodnić parę najważniejszych tematów.

    Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz rozładunku produktu. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe zdolne podźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku niewielkich przedmiotów czy też produktów sypkich, opłaca się ustalić, czy konieczna jest górna osłona i czy do transportu starczy nieosłonięta przyczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się przydatne użycie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie stosownych dokumentów, oprócz tego w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

    Po dookreśleniu swoich wymogów, bezproblemowo można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej publikowane, docierają do tysięcy profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do transportu różnorodnych towarów, zaś duża konkurencja pozwala zdobycie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Stockport, Wielka Brytania

13 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Port Talbot, Wielka Brytania

14 wrz 2017