(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-09-09 15:53

4000kg

(Nr 2018534)
4000kg

Dystans: 349.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

900 €

ID firmy: 434842
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-09-2017, 21:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-24 do 2017-09-25

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

przyczepa

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 900 €

Wiadomości:

990 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 22:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-10 do 2017-09-17

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 990 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje głównie zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać kilka istotnych spraw.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które będą w mocy dźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku niewielkich paczek czy też towarów sypkich, opłaca się zdefiniować, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do przewozu starczy nieosłonięta naczepa. Kiedy pragniemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne zastosowanie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie odpowiednich papierów, dodatkowo w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po zdefiniowaniu swoich warunków, najczęściej można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do setek różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorodnych ładunków, zaś duża konkurencja pozwala osiągnięcie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Stockport, Wielka Brytania

13 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Port Talbot, Wielka Brytania

14 wrz 2017