(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-06-28 20:57

40m3 artykułów dla psów- poduszki ,kojce (spanie) zrobione z materiału i gabki

(Nr 1878311)
40m3  artykułów dla psów- poduszki ,kojce (spanie) zrobione  z materiału i gabki

Dystans: 1431.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

6790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 08:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-30 do 2017-07-09

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 6790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport różnych ładunków

    Koszt transportu pozostałych ładunków jest uzależniony od gabarytów towaru, daty transportu oraz odcinka pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Klasyfikacje ładunków

    Przewóz towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują podłoże, na którym układa się mniejsze przedmioty lub pakunki. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na nich często przewozi się artykuły spożywcze, paczki, materiały budowlane (na przykład terakota, kamień itd.), drzwi jak także artykuły chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który powinno się przewozić samochodem ciężarowym i zapełnia zaledwie fragment przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju transportu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Przy takim typie transportu korzysta się z różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Kontenery – Transport pewnych towarów wymaga użycia pojemnika metalowego – szczególnie przy przewozie towarów w postaci płynu i towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także transportować towary drobne w opakowaniach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie materiałów w postaci płynu i sypkich – bez problemu można poznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe towary – ładunki, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do przewozu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Tarnobrzeg, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tampere, Finlandia

Termin elastyczny