(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-06-28 20:57

40m3 artykułów dla psów- poduszki ,kojce (spanie) zrobione z materiału i gabki

(Nr 1878311)
40m3  artykułów dla psów- poduszki ,kojce (spanie) zrobione  z materiału i gabki

Dystans: 1431.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

6790 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 08:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-30 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 6790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt przewozu pozostałych ładunków jest uzależniony od gabarytów ładunku, terminu przewozu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

    Grupowanie ładunków - Przewóz towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - obejmują platformę, na której rozkłada się niewielkie przedmioty lub opakowania. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach często przewozi się artykuły spożywcze, paczki, towary budowlane (np., farby, kamień itd.), drzwi czy artykuły chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport towaru, który należy transportować pojazdem ciężarowym i zajmuje jedynie część przestrzeni do załadunku. Do tego typu transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do takiego rodzaju przewozu używa się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Przewóz pewnych towarów może wymagać pojemnika metalowegoszczególnie w przypadku transportu ładunków płynnych oraz ładunków sypkich. W kontenerach można też przewozić drobnicę w opakowaniachworkach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotkapomaga w transporcie materiałów w postaci płynu i sypkichmożna rozpoznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe ładunkiładunki, które nie zaliczają się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Tarnobrzeg, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tampere, Finland

Termin elastyczny