(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

46 kompletów felg 19-21 cali w tym 4 komplety z oponami (Nr 2838136)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

1200

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1363.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Hertfordshire, Hertford

Od 19 cze 2018 do 21 cze 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 21 cze 2018 do 23 cze 2018


Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy mamy do przewiezienia nieduży towar, który nie wymaga zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga użycia dużej przestrzeni, wówczas wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest prawidłowe. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar przewyższa 3,5 tony oraz pozostałe pojazdy spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka lub furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wycenie przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – waga i wymiary. Warto także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, warto opisać ładunek. Ważna jest również informacja na temat usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy na przykład załadunek i wyładunek. Znaczącą daną może być także termin zrealizowania transportu.

Ładunki przewożone w ramach LTL to zazwyczaj palety, narzędzia, maszyny, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.